NUROFEN SIROOP KIND 4% AARDBEI (150ML)

 13,46  12,79

Uitverkocht

Lees voor gebruik van élk geneesmiddel de bijsluiter!
Niet langdurig gebruiken. Bewaren buiten bereik van kinderen. Contacteer uw arts of apotheker in geval van bijwerkingen.

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale ontstekingsremmende middelen (NSAID’s) worden genoemd. Die geneesmiddelen veranderen de wijze waarop het lichaam reageert op pijn, ontsteking en een hoge lichaamstemperatuur.

Nurofen voor Kinderen (vanaf 20kg) is bestemd voor een korte symptomatische behandeling van: koorts en lichte tot matige pijn.

Gebruik : 

Kinderen van 6 – 9 jaar (20-29 kg) : 5ml tot 3 keer per dag.
Kinderen van 10 – 12 jaar (30-40 kg) : 7,5ml tot 3 keer per dag.

Doses moeten ongeveer om de 6 tot 8 uur worden gegeven.

Zwangerschap/borstvoeding : 

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt. Gebruik dit geneesmiddel niet tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap. Vermijd het gebruik van dit geneesmiddel tijdens de eerste 6 maanden van de zwangerschap tenzij uw arts u iets anders aanraadt.
Enkel kleine hoeveelheden ibuprofen en zijn afbraakproducten komen in de moedermelk terecht. Nurofen kan tijdens de borstvoeding gebruikt worden, aan de aanbevolen dosis en gedurende een zo kort mogelijke periode.

Samenstelling:

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.Het ibuprofen gehalte komt overeen met 4% gewicht/volume.
Elke 1 ml suspensie voor oraal gebruik bevat 40 mg ibuprofen.
Elke 5 ml maatlepel suspensie voor oraal gebruik bevat 200 mg ibuprofen.
Elke 2,5 ml maatlepel suspensie voor oraal gebruik bevat 100 mg ibuprofen.

De andere stoffen in dit middel zijn: citroenzuurmonohydraat – natriumcitraat – natriumchloride – natriumsaccharine – polysorbaat 80 – domifenbromide – vloeibare maltitol – glycerol – xanthaangom – aardbeiaroma (bevat propyleenglycol) – gezuiverd water.

 

Aanverwante producten: