IBUPROFEN EG 400 MG (30DRAG)

 7,80  7,41

Lees voor gebruik van élk geneesmiddel de bijsluiter!
Niet langdurig gebruiken. Bewaren buiten bereik van kinderen. Contacteer uw arts of apotheker in geval van bijwerkingen.

IBUPROFEN EG 400 MG

Ibuprofen EG bevat als enig werkzaam bestanddeel ibuprofen, een middel tegen pijn en koorts.

Gebruik:

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: startdosis: 1 tablet. Indien nodig: 1 tablet om de 4 à 6 uur met een maximum van 1 tablet per inname en een maximum van 3 tabletten per dag (3 x 400 mg).

Zwangerschap/borstvoeding:

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt. Tijdens zwangerschap of periode van borstvoeding, Ibuprofen EG niet gebruiken zonder raadpleging van uw dokter.

Samenstelling:

De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen, 400 mg per tablet – De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Maïszetmeel – magnesiumstearaat – gehydrateerd colloïdaal silicium – natriumzetmeelglycolaat – polyethyleenglycol 400 – polyethyleenglycol 6000 – hydroxypropylmethylcellulose.

 

Aanverwante producten: