IBUPROFEN AB 400MG FILMTABL (100TABL)

 8,17  7,76

Lees voor gebruik van élk geneesmiddel de bijsluiter!
Niet langdurig gebruiken. Bewaren buiten bereik van kinderen. Contacteer uw arts of apotheker in geval van bijwerkingen.

buprofen AB 400 mg behoort tot de groep geneesmiddelen die NSAID’s (nietsteroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen) worden genoemd en die werken door pijn
en koorts te verminderen. Ibuprofen AB 400 mg wordt gebruikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, waaronder migraine, tandpijn, menstruatiepijn en/of koorts.

Gebruik:

Lichte tot matige pijn en koorts: 400 mg: ½ tot 1 tablet in één enkele inname of 3-4 maal per dag met tussenpozen van 6 uur, indien nodig. De maximale dagelijkse dosis mag niet meer zijn dan 3 tabletten (1.200 mg).
Migrainehoofdpijn: 400 mg: 1 tablet in een enkele dosis, indien nodig nog 1 tablet met tussenpozen van 6 uur. De maximale dagelijkse dosis mag niet meer zijn dan 3 tabletten (1.200 mg).
Menstruatiepijn: 400 mg: ½ tot 1 tablet 1-3 maal per dag, met tussenpozen van 4 tot 6 uur, indien nodig. De maximale dagelijkse dosis mag niet meer zijn dan 3 tabletten (1.200 mg). De tablet moet ingeslikt worden met een glas water tijdens of na een maaltijd. Patiënten met een gevoelige maag wordt aangeraden ibuprofen tijdens een maaltijd in te nemen.

Zwangerschap/borstvoeding:

Neem ibuprofen niet in tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap omdat het tot ernstige hartlong- en nieraandoeningen bij het ongeboren kind kan leiden. Indien gebruikt tijdens de late zwangerschap kan dit neiging tot bloeding bij zowel moeder en kind veroorzaken en de kracht van baarmoedercontracties verzwakken, waardoor het begin van de bevalling uitgesteld kan worden. Een behandeling met ibuprofen tijdens de eerste 6 maanden van de zwangerschap zal alleen door uw arts worden voorgeschreven als dit absoluut noodzakelijk is. Ibuprofen verschijnt in zeer kleine hoeveelheden in de moedermelk en borstvoeding zal meestal niet moeten gestopt worden tijdens kortdurende behandelingen. Als echter een langere behandeling voorgeschreven wordt, moet overschakelen naar flesvoeding overwogen worden.

Samenstelling:

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn: Tabletkern: maïszetmeel – zetmeel – gepregelatineerd (maïszetmeel) – watervrij colloïdaal siliciumdioxide – natriumcroscarmellose – talk – stearinezuur. Filmomhulling: talk (E553b) – polyvinylalcohol – macrogol 3350 (E1521) – titaandioxide (E171).

Aanverwante producten: